فلزیاب با تفکیک عالی SPECTRA V3 طلایاب شرکت وایتس

توضیحات محصول
عددهای VDI ایها و نمودار طیفها بصورت بزرگ وجوددارد. از کلید زوم برای بزرگ کردن تصویر یا کاهش اطلاعات صفحه نمایش استفاده کنید. میتوانید با رنگهای از قبل تنظیم شده جستجو را انجام دهید و یا برای هر برنامه رنگهای مخصوص به خود را تنظیم نمایید. صفحه های آنالیز و نمودار طیف 3 فرکانس: روشهای جدید برای تفسیر و تعبیر اطلاعات و مشخصات اشیا با استفاده از تمامی داده های بدست آمده از هر فرکانس.

آنالیز براساس قدرت و شدت هر فرکانس یک شکلرا نشان میدهد. نمودار طیفهای 3 فرکانس یک نمودار میله ای را برای هرفرکانس نشان میدهد.هدفون صدای طیف وایرلس یا بی سیم : تنها برای طیف V^3 توسط وایت طراحی شده است. چندین کانال برای انتخاب و ممانعت از گرفتن سیگنال از دیگر طیف های V^3 در منطقه، یا تنظیم دو هدفون برای شنیدن صدا از یک تشخیص دهنده و ردیاب.10 برنامه جدید روشن کردن و شروع جستجو: توسط متخصصین در وایت تنظیم شده است.

از بین گزینه های سکه، سکه و جواهرات، اشیای عتیقه، اکتشاف، نقره قرار گرفته در عمق زیاد،ضایعات و اشیای بی ارزش زیاد، حالت ترکیب شده و سنگهای با ارزش یکی را انتخاب نمایید.

3 فرکانس جستجوی مطلوب و بهینه: عملکرد بیشتر ومشخصات بیشتر اشیا و اهداف با استفاده از 3 فرکانس مطلوب و بهینه برای انواع بیشتری از اهداف و اشیاء – 22.5 کیلوهرتز برای طلا، 2.5 کیلو هرتز برای نقره، یا 7.5 کیلوهرتز رای استفاده کلی و عادی . جستجوی همزمان در هر 3 برای بهترین مشخصات اهدف و اشیا، یا استفاده از یک فرکانس واحد برای جستجوی عتیقه جات یا جستجو در ساحل.کنترلهای موجود برای تنظیمان آنی و فوری: شما وقتی در حال جستجو هستید تنظیمات در حال اجرا را از بین کنترل های سریع داشبورد ماننددر پایین نمایشگر خود انتخاب کنید.


خرید و فروش فلزیاب در کرج 09372131009 فرکانس ,استفاده ,جستجو ,تنظیم ,نمودار ,جستجوی ,نشان میدهد ,شرکت وایتس ,طلایاب شرکت ,عالی spectra ,تفکیک عالی منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

diox کاکی imagine dragons اخبار فوتبال جهان گیت فروشگاهی | درب اتوماتیک تکست ساز چگونه در سرمايه گذاري هاي بورس موفق باشيم اعلام جدیدترین تغییرات آزمون فلوشیپ پزشکی تظاهرات سیزده دی براساس تقسیم بندی اول، بازیگران داخلی را می توان شاملانی دانست که تصمیمات شرکتی را اتخاذ نموده به اجرا درمی آورند، درحالی که بازیگران خارجیانی هستند حقیقی یا حقوقی که سعی دراعمال نفوذ کنترل برتصمیمات شرکت را دارند مینتز برگ،1983، 159 اهنگ علی موسی زاده سیگار خوبه ولی اندازه داره انشا امانت داری سایمدانگ بدون قسمت 8 دانلود موزیک ویدیو Simge - Öpücem انشاء درمورد سوگ وسور اهنگ زود برگرد پیشم دارم دیونه میشم دانلوداهنگ اگرشوفرحلال زاده نباشه