G-Maxx II با استفاده از فرکانس جستجو 4.6 کیلوهرتز، یک آشکارساز قدرتمند و همه جانبه برای سکه ها و اشیاء قابل توجه در انواع مختلف زمین است.

یک انعطاف پذیری مهم در راه اندازی، به لطف حالت Multi-Tones، LEON LEON و خطاهای جدید IRON THRESHOLD، می توانید با زمین هایی که مایل به چشم انداز هستند متناسب باشید.

ما سیگنال صدای لحظه ای را انتخاب کردیم، نه صفحه نمایش ال سی دی به دلیل توانایی های فوق العاده ای از تجزیه و تحلیل گوش انسان در مقایسه با صفحه نمایش ال سی دی.
صفحه نمایش LCD نمی تواند در زمان واقعی پاسخ دهد و ضبط سیگنال های ضعیف را که خیلی کوتاه است یا خیلی نزدیک به سیگنال های دیگر.

سیگنال صدا G-Maxx II تولید خروجی در زمان واقعی سیگنال غیر قابل تشخیص را فراهم می کند.

آشکارسازهای ما استفاده از سراب جستجوی اسکن گسترده (Double D) را استفاده می کنند، زیرا این هندسه کویل اجازه می دهد تا نفوذ زمین های بهتر.

شما از استحکام و کیفیت تولید تجهیزات ما قدردانی خواهید کرد. از آنجا که یک آشکارساز فلزی به طور کلی در شرایط شدید استفاده می شود، ما توجه بیشتری به بخش های حساس تر داشته ایم. G-Maxx در حال توسعه و تولید با اجزای با کیفیت و مواد است، بنابراین اطمینان XP خود را کشف حداکثر عمر مفید است.


خرید و فروش فلزیاب در کرج 09372131009 سیگنال ,استفاده ,تولید ,نمایش ,maxx ,زمین ,صفحه نمایش ,زمان واقعی منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ و فیلم ایرانی آموزش ساخت بازی |دانلود پکبج دانلود فایل های آموزشی صحرا چت|افرو گپ|پرشین چت فروش عمده لباس کیلویی گیم پی 30 - برترین سایت دانلود و سرگرمی تناسب اندام سیب که اخرش رو خوردیم کلید ازمون 22دی تلگرام دسکتاپ بدون شکن انواعمدلهایهودی بزرگی ستاره دختر شهربانوgogogogo ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی اهنگ ترسناکیم ما شدیم عین کروکودیل یه دختر بد می عرضه به صدتا خوبgogogogo انشا درمورد درخت که پاها درهوا است يادته حرفامو يادته اشکامو حال که از دستم دادي بگو کي پرکرده جامو تقویم نواریgogogo