حفره یاب و خلا یاب ام اس جی ۱۳۰۰ یک دستگاه مخصوص یافتن فضاهای خالی درون زمین از جمله تونل ها، راهروها، چاهها و اتاقک های قدیمی می باشد.

دستگاه حفره یاب Msg 1300یک خلا یاب تک سنسوره می باشد که قابلیت پیدا کردن یک اتاق را در ۶ متری سطح زمین دارد. دارای دقت بسیار بالاست و این امکان را دارد کوچک ترین تغییرات مغاطیس سطح زمین را به نمایش بگذارد.

سنسور دستگاه حفره یاب

قابلیت اتصال به تبلت را از طریق پورت USB داراست تا بتواند سیگنال های دریافتی برای پیدا کردن یک اتاق را به صورت یک پارچه به صورت عکس ذخیره شده در حافظه تبلت را نمایش دهد. این قابلیت را دارد که هم به صورت بلادرنگ و هم به صورت ذخیره سازی کار کند. سیستم های خلا یاب سنسوری میتوانند هم فلزات مغناطیسی مانند اهن و هم فضای خالی را در زیر زمین در عمق های بالا پیدا کنند ولی به فلزات غیر مغناطیسی مانند طلا و نقره هیچ گونه واکنشی نشان نمیدهند. دارای قابلیت بالانس تمام اتوماتیک بوده. و با فشار یک دکمه در هر شرایطی و هر منطقه ای می تواند خود را تطبیق دهد.

دارای سنسور بسیار سبکی است که قابلیت کاربری بسیار اسانی دارد. سیستم های مشابه این نمونه میتوان rover c ساخت شرکت okm را نام برد که از مزیت های این سیستم نسبت به ان بلادرنگ کار کردن آن است. در واقع به صورت آنی هر انچه اتفاق میفتد را به تصویر نمایش میدهد. یعنی شما اگر در هر نقطه ای باشید که در انجا خلا باشد همان لحظه اطلاعات خلا را در اختیار قرار میدهد. ولی سیستم های دیگر شرکت ها دارای چنین امکاناتی نیستند.


خرید و فروش فلزیاب در کرج 09372131009 قابلیت ,صورت ,دارای ,سیستم ,زمین ,دستگاه ,مغناطیسی مانند ,پیدا کردن ,دستگاه حفره منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی گرافیک | نمونه کارهای طراحی گرافیک | خدمات طراحی گرافیک فروش جوجه یکروزه تخمگذار فروش تخم مرغ فارسی کج مرکز مشاوره خانوده تلفنی رایکو - مشاوره روانشناسی powera1 دانلود مرگ اندی ، فوت اندی ، علت فوت اندی انشا ادبی در مورد اب که یکجا ماند می گنددgogogogogogo 20فعل انگلیسی تقاص رزا داریوش سریال قسمت ماهم بشه قسمت دوم در مهین ویدئو اهنگ انقد نگاهت سرد بامن دانلودكاملفيلمسنكصبوركلشيفتهبدون دانلود اهنگ مهدي صاد بيخيال دعای پاشیدنی وبخت چوخ‌گوزل آی‌بالام گول بالامgogo قطر چکان فرانسه زد لکه صورت اصلا چکار مکند