جدیدترین سیستم ردیاب شرکت deepfinders دیپ فایندرز.

 

با امکانات جدید و پیشرفته تر نسبت به سیستمهای قبل .محصول جدید شرکت deepfinders ردیاب rd-pro نام دارد که با تلاش مهندسان خبره این شرکت روانه بازار شده است .

این محصول امکاناتی همراه خود دارد که کار و عمل ردیابی را برای هر کاوشگری آسان کرده و درصد خطای آن را به نسبت سایر ردیابهای موجود به حداقل رسانده است.

.استفاده از چهار وضعیت تست هدف از راه دور و استفاده از سیستم جدید و منحصر به فرد mineral elimination system که تا کنون بر روی هیچ ردیاب دیگر استفاده نشده است این سیستم را به بهترین سیستم ردیاب حال حاضر دنیا تبدیل کرده است.

شما به کمک mineral elimination system میتوانید به راحتی و با دقت بالا ذرات و مواد معدنی را حذف کرده با اطمینان زیاد نقطه مشخص شده را کاووش کنید .

از دیگر مزایای این سیستم افزایش عمق و شعاع عملکرد آن نسبت به سیستمهای دیگر این شرکت است .عمق عملکرد 40 متر و شعاع 10 کیلومتر.

دیگر مزیت این سیستم استفاده همزمان از 3 مولد فرکانس برای تجزیه و تحلیل بهتر خاک است.

شما میتوانید مطمن باشید با این ردیاب به آنچه به دنبالش هستید حتی در فواصل خیلی دور خواهید رسید.


خرید و فروش فلزیاب در کرج 09372131009 سیستم ,ردیاب ,استفاده ,شرکت ,کرده ,جدید ,elimination system ,mineral elimination ,شرکت deepfinders ,سیستم ردیاب ,mineral elimination system منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بانوی زیبا هوشمندسازی دانلود آهنگ جدید فارسی بندری لری خارجی ترکی کافه پارسی | CAFEPARSI دبیرستان متوسطه اول لاله اخبار بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات سایت رسمی باشگاه نیل رود جوکندان فروش ویژه کاشی البرز K House زمان داستان اوازی برای وطنgogogo دانلود اهنگ دیگه حتی سیگارم آرومم نمیکنه دانلود آهنگ شن های ساحلی دانلودترانهمرتضیجعفرزادهوفادار ضریب سختی آزمون 22 دی قلم چی قید تموم دنیارو به خاطرچشات زدم باهرکی مثل تو نبود رابطمو بهم زدم شنیسل مرغ با پنیر رمان از بهاره تابعیان درباره علامه حلی که چه ویژگی هایی داشت که به دیدار امام زمان موفق شد پرداخت حقوق دی ماه۹۶ بازنشستگان تامین اجتماعیgo