نسل سوم و آخرین مدل از دستگاهای شرکت دیپ فایندرز که

حاصل چند سال تحقیق در زمینه دستگاه های دوربرد آشکارساز فلزات و عناصر توسط مهندسان خبره این شرکت میباشد بلک هانتر نام دارد .

 

در این دستگاه با بهره گیری از جدیدترین روش ها و به کارگیری جدیدترین قطعات توانسته اند

منحصربه فرد ترین آشکارساز دوربرد را روانه بازار کنند.عمق نفوذ بالا و شعاع عملکرد خیره کننده این دستگاه این آشکار ساز را به وسیله ای مطمن برای کاووشگران تبدیل کرده است.

در این دستگاه از 4 فیلتر حذف ذرات و 6 فیلتر حذف تشابهات استفاده شده است .

قسمت مینرال الیمینیشن این دستگاه نسبت به دستگاه های دیگراین شرکت بسیار قدرتمندتر شده است که این قابلیت این دستگاهی را نسبت به دستگاهی قبلی این شرکت برتری داده است.

یکی دیگر از مزایای جدید و فوق العاده موثر این دستگاه در مقایسه با دستگاهای دیگر بخش فرکانس آزاد میباشد.

دستگاه در حالت کلی با 4 فرکانس پیش فرض قابل استفاده است اما در بخش فرکانس آزاد شما میتوانید طیف وسیعی از فرکانس ها را به صورت دلخواه و با دقت بسیار بالا وارد کنید و اهداف مورد نظرتان جستجو کنید

که این عملکرد را در هیچ یک از دستگاهای شرکتهای دیگر نمیتوان یافت.


خرید و فروش فلزیاب در کرج 09372131009 دستگاه ,فرکانس ,شرکت ,دستگاهای ,فرکانس آزاد منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود فایلهای مهندسی ریاضی سعادتمندان iranarc12 دانلود فیلم هندی آهن نوین اخبار روز - خاص نویسان بیا تو فیلم جواب جدول نگارش ششم صفحه66 انشا صحفه 73 نگارش هشتمgogogogo عجمالدرپسازباران از این دنیا میرم شاید فراموشت کنم داستان کوتاه ي بين در تلگرام کاربرد عدسی در مشاغل خلاصه نویسی درس اوازی برای وطن سریال گودال قسمت۶۸ کاشکی یکمی کاشکی فکر من باشی اصلا حال دلم خوش نیست ВВВ ВіВћВЕ ВЇВВіВЕ ВВІ љВВ  1028