سیستم تصویربرداری از سطح زمین:

سیستم کار آن شامل کمترین خطا می‌باشد چون به طور همزمان از سیستم جی پی آر و مادون قرمز و دوربین خیلی دقیق دیجیتال با کیفیت یک میلیون پیکسل می‌باشد.
منطقه مورد اسکن آن در هر دفعه 500 متر و طول پرواز آن برای هر دفعه 20 دقیقه می‌باشد.
از طریق سیستم جی پی اس می‌توان آن را کنترل کرد که دقیقا بر فراز کدام منطقه پرواز کند. در حین پرواز تصویر گرفته شده از زیر خاک منطقه را به یک گیرنده که در نزدیکی ان هدف قرار دارد می‌فرستد و می‌توان از طریق‌‌ همان دستگاه گیرنده آن را کنترل کرد. اگر به هر دلیلی تماس با آن قطع شود دارای سیستم فرود خودکار است که به دستگاه ضربه‌ای وارد نشود.
4 رادار آن با 2000 دور گردش در دقیقه بهترین اسکن را از منطقه می‌گیرند. مزیت دیگر این دستگاه این است که بدون صدا کار می‌کند.


خرید و فروش فلزیاب در کرج 09372131009 سیستم ,منطقه ,دستگاه ,می‌باشد منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوشته های عاشقانه الکترون دنیای سینماوتئاتر/اخبار فرهنگی و هنری ariamtwo|سایت علم و موزیك قطعه سرا sazokar افق چت | چت افق |چتروم افق دانلود جزوه فيلم و نرم افزار آموزشي مهندسي برق قدرت داره چشمات کار میده دستم اهای خانم با شما هستم کاشکی چیکه جیکه سندنgogogo رمز جدول نگارشششم جواب تست هوش کدام درب را انتخاب کنیم تا زنده بمانیمgogogo موضوع انشا برای اینکه استخوان اسیب دیده درست جوش بخورد و ترمیم شود چه باید کرد؟ جواب معمای ریاضی درس دوم دبستان صفحه 72 فعالیت در منزل زایمان در بود نرد زن بدونgogogo دانلود آهنگ مبتلا گشته دلم به دیدن هر روزت دانلود اهنگ بدبختی ما گناه بیگانه نبود از هایده