به خاطر ويژگي خاص آن شما ميتوانيد خيلي سريع آن را آماده استفاده كنيد . قدرت جستجوي سريع 10 مایل و تا عمق 70 متر را دارا مي باشد.
اين دستگاه مشخص ميكند كه فلزي كه شما پيدا كرده ايد طلاي ساخته شده است , طلاي خالص در سنگ ها است يا طلاي معدني است .توانايي كشف نقره را نيز دارا مي باشد . حتي اگر طلا درون جعبه فلزي يا شيشه يا صندوقچه چوبي يا بتون و در زير ساروج هم باشد اين دستگاه قادر است آن را رديابي كند يكي از مشكلاتي كه جستجو گران اغلب با آن روبرو ميشوند اين است كه دستگاه وجود فلز را تشخيص داده است اما به خاطر آلودگي خاك به واسطه قرار گرفتن آن فلز به مدت طولاني در زير زمين قادر به تعيين موقعيت درست براي حفاري نميشوند . اين دستگاه با استفاده از سيستم Target Reflection Nullifier قادر است اين مشكل را برطرف نموده و موقعيت اصلي هدف را به شما نشان بدهد . از ديگر مزاياي اين دستگاه اين است كه اندازه حدودي فلز كشف شده را هم به شما نشان ميدهد شما با استفاده از صفحه كنترل دستگاه ميتوانيد محيط جستجو را وسيع كرده يا محدود نماييد . همچنين بسياري از دستگاه ها نسبت به شرايط هوا حساس بوده و در بعضي از شرايط به درستي كار نميكنند .اما اين دستگاه قابل تنظيم با تمام شرايط آب و هوا است و سيگنال هاي اضافي زمين يا به اصطلاح نويز زمين را ميگيرد . با يك شارژ باطري آن تا  24ساعت به صورت مداوم كار ميكند واين نيز يكي از ديگر مزاياي دستگاه است . در كل خريد آن به تمام جستجوگران حرفه اي توصيه ميشود چه به صورت تكي يا كمكي يك دستگاه ديگر دستگاه بسيار مناسبي مي باشد.

خرید و فروش فلزیاب در کرج 09372131009 دستگاه ,شرايط ,ديگر ,طلاي ,استفاده ,زمين ,ديگر مزاياي منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحی سایت سه سوت وب کتابخانه ی شهید تاجگردون روستای تلخاب شیرین FAST MOVIE ایران ورک مارکت vabasteh6 دات نیوز | اخبار فیلم و سریال ایرانیان نوین آهنگ کیارمین نمونهدرسآزادکلاسچهارمبرایبنویسیم دانلود فیلم سنگ صبور بدون با زیرنویس فارسی دانلود تلگرام ضد دسکتاب radio javan abo atash remix 20 arabi shad دانلودآهنگ فک کنم ای یاکریم تو با من داری دشمنی رمان حرارت تنت پارت آخر دانلود اهنگ مردم از این دربه دری هادارهادارسرورسامونمرفتمردنونآورمرفت بازیگر نقش خاله شیرین سریال پس از باران