طرز کار این دستگاه بسیار ساده بوده و می‌توان برای تشخیص لوله‌های فلزی و دریچه‌های فاضلاب و مخابرات و یا سایر موانع فلزی در زیر زمین نیز استفاده نمود و کلیهٔ تنظیمات مورد نیاز بطور اتوماتیک در داخل آن انجام می‌شود.
بدلیل بهره گیری از روش القای پالس در این دستگاه نیازی به جبران سازیهای عوامل محیطی و شرایط زمین نبوده و در همه، انواع ترکیبات آسفالت وبتون و حتی در سطح آبهای شور و جوی‌های لجن زار هم  قابل استفاده می‌باشد.
انرژی مورد نیاز دستگاه از باطری قابل شارژ تامین می‌گردد و نیازی به تعویض باطری نمی‌باشد، کافیست پس از تخلیه، آن را به وسیله شارژ مخصوص که به همراه دستگاه ارائه می‌شود شارژ نمود.

مشخصات:

دارای نمایشگر LCD تمام دیجیتال

خروجی صوتی

دارای مد ALL METAL به منظور تشخیص هر نوع فلز

دارای مد تفکیک طلا (GOLD) با دقت بسیار بالا

دارای سیستم تعیین درصد کشف

دارای ثبات تنظیم و پایداری بال

امکان تنظیم دستگاه برای شرایط محیطی در خاک‌های مختلف

دارای چراغ صفحه نمایش برای دید در شب

نقطه یابی دقیق هدف و پیدا کردن در عمق زیاد

دارای نمایشگر وضعیت شارژ باتری

دیسک به قطر ۴۵cm

عمق کاوش ۸ متر


خرید و فروش فلزیاب در کرج 09372131009 دارای ,دستگاه ,شارژ ,دارای نمایشگر ,مورد نیاز منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علوم پایه نود و هشت پاتوقی کتاب گیاهان عینک آفتابی هیئت مکتب العباس(ع)خمینی شهر 139313941395 متنی‌برای‌درس‌‌آزادهشتم‌کلاس‌چهارم دفترچه ثبت نام آزمون دستیاری ۹۸ منتشر شد دانلود هاتگرام برای اندروید پایین بازیگر نقش شیرین در کودکی در پس از باران جویا مجد پاسخ شب یلدا درس آزاد کلاس ششمgogogogogo ارزیابی محور زبان وادبی فارسی طراحی مسابقه ادبی جشنواره خوارزمی1397 دانلود آهنگ شرتو کم کن بی وفا اهنگ‌های‌دایه‌دایی‌دای‌دنیایی‌چه‌بی‌وفا خاطره آمپول زدن امین به نیماgogogo